Nastartuje s námi jaro 🌷

Mar 1, 2024Obaly na rostliny, Rostliny

Úvod do jarního období plného barev a čerstvosti!

Jaro je konečně tady!

My jsme připraveni vás pozvat do naší prodejny plné barev a inspirace. Přinášíme vám nejen krásné muškátové desetipaky a jarní krásky, ale také široký sortiment rostlin a výsadeb pro oživení vaší zahrady po dlouhé zimě.

Prodejna je plná života!

V naší prodejně již teď naleznete vše, co potřebujete k dokonalému začátku jara. Ovocné stromky a keře, pro které je ideální čas na výsadbu právě teď. Nezapomněli jsme ani na stromkové angrešty, rybízy a další ovocné keře. K dispozici jsou také petrklíče, cibuloviny, saláty, kedlubny, sadbové brambory, cibulky a jarní keře. Můžete si vybrat z naší čerstvé várky jarního překvapení. Jarní misky, bylinky, první muškátové desetipaky a medvědí česnek – to vše pro vás máme připravené.

Novinky pro vaši zahradu!

Kromě rostlin a bylinek přicházíme také s novými dekoracemi, obaly na květiny a venkovní mrazuvzdornou keramikou. Těžko se vše dá popsat slovy. Proto jsme pro vás nafotili drobnou ochutnávku, co na ni říkáte?

Nyní je ten pravý čas na zahájení jarního období plného radosti a krásy. V naší prodejně společně přivítáme letošní jaro stylově!

Těším se na vás!

Tým Zahrada Matúšů 🌼

Zahradnictví … trochu jinak

Navštivte naše rodinné zahradnictví