Věrnostní klub

Proč nakupovat pravidelně?

 

Objevte výhody klubu

Pokaždé, když u nás nakupujete, využívejte naši zákaznickou kartu. Čím více nakoupíte, tím větší slevu získáte.

Uvítací sleva

Je okamžitá věrnostní sleva, která poskytována po aktivaci karty.

-3% Sleva

Součet nákupů za uplynulých 365 dní v hodnotě 5.000 Kč včetně DPH.

-4% Sleva

Součet nákupů za uplynulých 365 dní v hodnotě 10.000 Kč včetně DPH.

-8% Sleva

Součet nákupů za uplynulých 365 dní v hodnotě 20.000 Kč včetně DPH.

-10% Sleva

Součet nákupů za uplynulých 365 dní v hodnotě 30.000 Kč včetně DPH.

Sbírání slev je jednoduché

Požádejte si u poklady o formulář pro získání zákaznické karty. Vyplňte všechny potřebné údaje a podepište. Podpisem souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Zákaznická karta bude na počkání vystavena a po registraci do našeho systému ihned aktivována.

Přijeďte k nám

L

Vyplňte formulář

L

Nakupujte se slevou

Přidejte se do klubu

Věrných zákazníků si vážíme, a proto je odměňujeme při každém nákupu věrnostní slevou. Vstupem do klubu získáte zákaznickou kartu, která je přenosná. Může ji tak využívat celá rodina a nakupovat stále výhodněji. Za zvýhodněné ceny nakupujete zboží pouze v zahradním centru Zahrada Matúšů v Horních Lhoticích.

Karta nemá žádné omezení, může ji tak získat kdokoliv, právnická či fyzická osoba. Na jednu osobu je vydána pouze jedna zákaznická karta.

Karet vydáváme pouze 300 kusů ročně, proto je náš klub považován opravdu za VIP. Kdo kartu ještě nemá, musí si počkat, než vydáme další. O vydávání karet pravidelně informujeme na našich sociálních sítích.

Klub Matúšů

Časté dotazy

Jak získat kartu?

Kartu získáte po vyplnění formuláře. Nedílnou součástí každé žádosti je i písemný souhlas zákazníka s použitím jeho osobních údajů pro zasílání obchodních sdělení. Tento souhlas je nezbytný pro fungování věrnostního programu, v jehož rámci je zákazník seznamován se speciálními nabídkami.

Co když kartu ztratím?

Pokud zákaznickou kartu ztratíte, zničíte nebo je odcizena, je nutné nám to nahlásit a po registraci vašich údajů do systému je možné nakupovat i bez fyzického předložení karty, pouze nahlášením vašich iniciálů. Tím můžete nadále čerpat vaše slevy v plné výši.

Jak získat slevu?

Do celkové ceny nákupů, rozhodné pro udělení slevy, budou zahrnuty jen částky, které byly zákazníkem za zboží/služby skutečně zaplaceny a pouze za předpokladu, že zakoupené zboží nebylo zákazníkem vráceno. V případě, že zákazník nepředloží před zahájením markování zboží pracovníkovi pokladny zákaznickou kartu k načtení kódu karty, nebude mu na tento nákup poskytnuta sleva a cena takového nákupu nebude ani započítána do celkové ceny nákupů rozhodné pro vznik nároku na příslušnou slevu. Předložení zákaznické karty pro dodatečné uplatnění slevy či načtení hodnoty nákupu není možné.

Slevy na základě zákaznické karty se neposkytují na zboží zlevněné či zboží v akci. Slevu poskytovanou na základě zákaznické karty nelze uplatnit společně s žádnou jinou slevou (např. se slevovými kupony v letácích či slevami poskytovanými na základě kuponů vystavených třetími osobami, atd.), s výjimkou výhod (slev) poskytovaných vydavateli kreditních a debetních karet při placení těmito platebními kartami.

Jaká je platnost získané slevy?

Sleva bude zákazníkovi poskytována z každého dalšího nákupu následujícího po splnění podmínky pro vznik nároku na poskytnutí této slevy, a to po dobu jednoho roku (365 dní) ode dne vzniku nároku na poskytnutí této slevy, pokud zákazníkovi nevznikne dříve nárok na vyšší slevu.
Pokud po uplynutí jednoho roku zákazník přestane z důvodu nedosažení stanoveného limitu nákupů za uplynulých 12 měsíců splňovat podmínky pro udělení slevy, bude mu sleva snížena na nižší hodnotu (pokud bude splněn limit pro poskytnutí této nižší slevy) nebo nárok na slevu zcela ztratí a to až do okamžiku, kdy podmínku pro poskytnutí některé slevy znovu splní.

Tak přijeďte a nakupujte

Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, ať vám nic neunikne.