Klub zahrada Matúšů

Nakupujete pravidelně? Tak vstupte našeho klubu a nakupujte výhodněji, je to snadné!

 

Vstupte do našeho klubu

Věrných zákazníků si vážíme, a proto je odměňujeme při každém nákupu věrnostní slevou. Vstupem do klubu získáte zákaznickou kartu, která je přenosná. Může ji tak využívat celá rodina a nakupovat stále výhodněji. Za zvýhodněné ceny nakupujete zboží pouze v zahradním centru Zahrada Matúšů v Horních Lhoticích.

Karta nemá žádné omezení, může ji tak získat kdokoliv, právnická či fyzická osoba. Na jednu osobu je vydána pouze jedna zákaznická karta.

Karet vydáváme pouze 300 kusů ročně, proto je náš klub považován opravdu za VIP. Kdo kartu ještě nemá, musí si počkat, než vydáme další. O vydávání karet pravidelně informujeme na našich sociálních sítích.

Klub Matúšů

Jak kartu získat?

Nedílnou součástí každé žádosti je i písemný souhlas zákazníka s použitím jeho osobních údajů pro zasílání obchodních sdělení. Tento souhlas je nezbytný pro fungování věrnostního programu, v jehož rámci je zákazník seznamován se speciálními nabídkami.

Přijeďte k nám

Požádejte si u poklady o formulář žádosti pro získání věrnostní karty.

k

Vyplňte formulář

Vyplníte všechny potřebné údaje a podepíše formulář žádosti pro získání karty.

Nakupujte se slevou

Zákaznická karta bude zákazníkovi vystavena na počkání a po registraci do našeho systému bude aktivní.

Podmínky poskytnutí slev

Do celkové ceny nákupů, rozhodné pro udělení slevy, budou zahrnuty jen částky, které byly zákazníkem za zboží/služby skutečně zaplaceny a pouze za předpokladu, že zakoupené zboží nebylo zákazníkem vráceno. V případě, že zákazník nepředloží před zahájením markování zboží pracovníkovi pokladny zákaznickou kartu k načtení kódu karty, nebude mu na tento nákup poskytnuta sleva a cena takového nákupu nebude ani započítána do celkové ceny nákupů rozhodné pro vznik nároku na příslušnou slevu. Předložení zákaznické karty pro dodatečné uplatnění slevy či načtení hodnoty nákupu není možné.

Slevy na základě zákaznické karty se neposkytují na zboží zlevněné či zboží v akci. Slevu poskytovanou na základě zákaznické karty nelze uplatnit společně s žádnou jinou slevou (např. se slevovými kupony v letácích či slevami poskytovanými na základě kuponů vystavených třetími osobami, atd.), s výjimkou výhod (slev) poskytovaných vydavateli kreditních a debetních karet při placení těmito platebními kartami.

Sleva bude zákazníkovi poskytována z každého dalšího nákupu následujícího po splnění podmínky pro vznik nároku na poskytnutí této slevy, a to po dobu jednoho roku (365 dní) ode dne vzniku nároku na poskytnutí této slevy, pokud zákazníkovi nevznikne dříve nárok na vyšší slevu.
Pokud po uplynutí jednoho roku zákazník přestane z důvodu nedosažení stanoveného limitu nákupů za uplynulých 12 měsíců splňovat podmínky pro udělení slevy, bude mu sleva snížena na nižší hodnotu (pokud bude splněn limit pro poskytnutí této nižší slevy) nebo nárok na slevu zcela ztratí a to až do okamžiku, kdy podmínku pro poskytnutí některé slevy znovu splní.

Jak získat co nejvyšší slevu?

Pokaždé, když u nás nakoupíte využívejte naši klubovou kartu. Čím více nakoupíte, tím větší slevu získáte.

2%

Je automatická věrnostní sleva, která poskytována  všem držitelům karty, aktivovaná do ihned.

3%

Je sleva, v případě nákupu za uplynulých 12 měsíců v hodnotě

5 000 Kč včetně DPH.

4%

Je sleva, v případě nákupu za uplynulých 12 měsíců v hodnotě

10 000 Kč včetně DPH.

8%

Je sleva, v případě nákupu za uplynulých 12 měsíců v hodnotě

20 000 Kč včetně DPH.

Tak přijeďte a nakupujte

Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, ať vám nic neuteče.

Ztráta karty

Pokud zákaznickou kartu ztratíte, zničíte nebo je odcizena, je nutné nám to nahlásit a po registraci vašich údajů do systému je možné nakupovat i bez fyzického předložení karty, pouze nahlášením vašich iniciálů. Tím můžete nadále čerpat vaše slevy v plné výši.