Přinášíme radost dětem s novými lízátky Zahrada Matúšů!

Apr 24, 2024Novinky, Rostliny

Přemýšleli jste již o tom, jak zapojit své děti do světa zahradničení a zároveň je nadchnout?

Rostliny

My jsme přišli s nápadem, jak to propojit. Když k nám přijedete vezměte svým dětem rovnou lízátko jako malou pozornost. Chceme, aby se i děti u nás cítily vítány a měly radost z návštěvy. Navíc je to skvělý způsob, jak je motivovat k tomu, aby se spolu s vámi zapojily do zahradničení.

Protože, kdo by neměl rád sladkou odměnu? A za co?

Abychom vzbudili zájem dětí o rostliny a přírodu, připravili jsme pro ně speciální sortiment dětských rostlin. Jsou nenáročné na péči a ideální pro malé ručičky. Učí děti zodpovědnosti a péči o živé věci. Nechte své děti vybrat si vlastní rostlinku, o kterou se budou starat. Možná zjistíte, že mají talent na zahradničení! Pomozte jim vytvořit si vztah k přírodě.

Je to opravdu zábava! Zahradničení s dětmi není jen o tom, že společně trávíte čas, ale je to také skvělá příležitost k učení. Děti se naučí, jak rostliny rostou, co potřebují k životu a jaký je jejich význam pro naši planetu. Navíc jim to přináší pocit hrdosti, když vidí, že se jejich rostlice daří. Nechte děti, ať si sami vyberou svou první vlastní rostlinku.

Přijďte nás navštívit a vyzkoušejte to!

Těším se na vás!

Tým Zahrada Matúšů 🌼

Zahradnictví … trochu jinak

Navštivte naše rodinné zahradnictví

Inspirujte se