Zahrada MATÚŠŮ

produkce rostlin & zahradní centrum

Velkoobchod

Naše okrasná školka se zaměřuje na pěstování okrasných rostlin v kontejnerech. Její roční produkce je kolem 150 000 rostlin a naše rostliny putují zahradním centrům a realizačním firmám po celé České republice. V naší produkci naleznete pokryvné jehličiny, kvetoucí keře, ovocné rostliny,  růže – pokryvné i parkové, stromkové růže a ibišky, rostliny pro živé ploty – thuje, ptačí zoby, habry a nejnověji také trvalky. Zaměřujeme se především na rostliny ve větších květináčích, již vzrostlé, zapěstované, silné rostliny. Zejména trvalky z naší produkce zaujmou nejednoho zákazníka. Na rozdíl od jiných pěstitelů je vysazujeme do 2 a více litrových květináčů, kde plně vynikne jejich krása.

Stále více přibývá také pěstovaných ovocných druhů: kamčatské a kanadské borůvky, rybízy a angrešty, odrůdové rakytníky, aronie, muchovníky, lísky, včetně velkoplodých, mišpule, moruše, maliny, ostružiny a další. Snažíme se sledovat evropské trendy a naši produkci pravidelně rozšiřujeme o nové licenční odrůdy vhodné pro naše klima.

V našem velkoobchodě mohou nakupovat velkoobchodní zákazníci - registrované zahradnické firmy či registrované osoby podnikající v zahradnickém oboru. Ostatní subjekty nemohou tímto způsobem nakupovat rostliny, respektive nebudou za tímto účelem naší společností registrováni. Mohou však kontaktovat naši maloobchodní prodejnu, která se na tento segment zákazníků zaměřuje. Zde si můžete přečíst obchodní podmínky velkoobchodu.